Пета економска школа "Раковица"

Хасанагинице 8, 11090, Београд    office@petaekonomska.edu.rs

Запослени

контакт информације

Мина Ракић, Снежана Палачковић

библиотекарке
mina.rakic@petaekonomska.edu.rs
snezana.palackovic@petaekonomska.edu.rs
biblioteka@petaekonomska.edu.rs

Кецман Милан

Директор
011/351-1853
066/888-1-011
direktorpeta@gmail.com
direktor@petaekonomska.edu.rs

Стевановић Александра (Марија Кузмановић)

психолог
aleksandra.stevanovic@petaekonomska.edu.rs
psiholog@petaekonomska.edu.rs marija.kuzmanovic@petaekonomska.edu.rs

Наставници

Наставници

Наставници

Наставници

Наставници

Eкономска група предмета

marija.adamovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: IV3
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Mатематика

zivadin.andric@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: 
Одељењски старешина: I1
Образовање: Математички факултет, Универзитет у Београду, дипломирани математичар
Материјали

Социологија, Социологија са правима грађана, Грађанско васпитање

violeta.bogdanovic.sutkovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Филозофски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани социолог
Материјали

Економска група предмета

jovana.vukelic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Економска група предмета

Пријем родитеља: четвртак, 17:30-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, мастер економиста
Материјали

Физичко васпитање

zoran.djikic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 17:00-18:05
Одељењски старешина: IV4
Образовање: Факултет физичке културе, Универзитет у Нишу, дипломирани педагог физичке културе
Материјали

Ликовна култура

sanja.djuranovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 18:15-19:00
Одељењски старешина: /
Образовање: Филозофски факултет, Универзитет у Београду
Материјали

Економска група предмета

snjezana.djurdjevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: II4
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Економска група предмета

jelena.djurdjevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:10-18:4о
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Екологија, биологија

violeta.djuric@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Природно математички факултет, Универзитет у Београду, дипломирани биолог
Материјали

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

dragan.jakovljevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: I3
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Економска група предмета

ksenija.krstojevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Историја

biljana.kuzmanovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: III3
Образовање: Филозофски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани историчар
Материјали

Хемија, Комерцијално познавање робе

snezana.latas@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 17:30-18:00
Одељењски старешина: /
Образовање: Педагошки факултет, Универзитет у Осијеку, професор биологије и хемије
Материјали

Економска група предмета

 danijela.mijalkovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 17:30-18:00
Одељењски старешина: II1
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Енглески језик

slobodanka.mirovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор енглеског језика и књижевности
Материјали

Екологија, биологија

tamara.nikolicic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Биолошки факултет, Универзитет у Београду, мастер биолог
Материјали

Српски језик и књижевност

snezana.palackovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: II3
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор српског језика и књижевности
Материјали

Пословна информатика

lila.petrovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:05-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Факултет организационих наука, Универзитет у Београду, дипломирани инжењер организације рада
Материјали

Економска група предмета

sanja.prodanovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 17:00-17:30
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Економска група предмета

jelena.prsic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 18:40-19:10
Одељењски старешина: IV2
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Математика

svetlana.radanovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 18:40-19:10
Одељењски старешина: II2
Образовање: Математички факултет, Универзитет у Београду, дипломирани математичар
Материјали

Математика, Рачунарство и информатика

dragana.radojicic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: III2
Образовање: Математички факултет, Универзитет у Београду, дипломирани математичар
Материјали

Енглески језик

mina.rakic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 16:00-17:00
Одељењски старешина: I4
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор енглеског језика и књижевности
Материјали

Верска настава

Пријем родитеља: петак, 18:00-18:30
Одељењски старешина: /
Образовање: Православни богословски факултет, Универзитет у Београду
Материјали

Економска група предмета

ivana.savic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:45-19:15
Одељењски старешина: IV1
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Приштини, дипломирани економиста
Материјали

Српски језик и књижевност

gordana.savovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 16:45-17:30
Одељењски старешина: I2
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор српског језика и књижевности
Материјали

Економска група предмета

gabrijela.selic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Географија, Економска географија

jelena.sibinovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Географски факултет, Универзитет у Београду
Материјали

Физичко васпитање

igor.simic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: четвртак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Факултет спорта и физичког васпитања, Универзитет у Београду, професор физичке културе
Материјали

Економска група предмета

milica.stanimirovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 17:00-17:30
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Осијеку, дипломирани економиста
Материјали

Уставно и привредно право и Право

stankovic.danijela@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 18:15-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Правни факултет, Универзитет у Београду, дипломирани правник
Материјали

Економска група предмета

gordana.stanisic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: среда, 18:10-18:40
Одељењски старешина: III4
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Српски језик и књижевност

ljubana.stancic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: петак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: III1
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор југословенских књижевности и опште књижевности
Материјали

Економска група предмета

kaca.stevanovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 16:15-16:45
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Приштини, дипломирани економиста
Материјали

Грађанско васпитање

tatjana.timotijevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: понедељак, 17:00-17:30
Одељењски старешина: /
Образовање: Факултет политичких наука, Универзитет у Београду, дипломирани политиколог за друштвено политичке односе
Материјали

Економска група предмета

milan.todorovic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 18:10-18:40
Одељењски старешина: /
Образовање: Економски факултет, Универзитет у Београду, дипломирани економиста
Материјали

Енглески језик

biljana.urosevic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 17:35-18:05
Одељењски старешина: /
Образовање: Филолошки факултет, Универзитет у Београду, професор енглеског језика и књижевности
Материјали

Економска географија

branka.soskic@petaekonomska.edu.rs

Пријем родитеља: уторак, 17:35-18:05 
Одељењски старешина: /
Образовање: Географски факултет, Универзитет у Београду
Материјали

Службе

Секретар школе

Жугић Александра aleksandra.zugic@petaekonomska.edu.rs sekretar@petaekonomska.edu.rs

Aдминистративни радник

Ружичић Драган dragan.ruzicic@petaekonomska.edu.rs

Техничко особље

Савић Славиша
домар школе

Марковић Предраг, техничар одржавања информационих система и технологија, predrag.markovic@petaekonomska.edu.rs

Рачуноводство и администрација

Перић Сања
шеф рачуноводства sanja.peric@petaekonomska.edu.rs racunovodstvo@petaekonomska.edu.rs

Aдминистративно финансијски радник

Веселиновић Биљана biljana.veselinovic@petaekonomska.edu.rs blagajna@petaekonomska.edu.rs

Помоћно особље

Арсић Зорка - спремачица
Букарица Јадранка - спремачица
Никодијевић Љиљана - спремачица
Стевановић Јелена - спремачица
Стогов Слободанка - спремачица
Трајковић Јованка - спремачица